Rok 2018 P.P.P.Rodzin

Zdjęcia w Galerii - Kliknij

Nareszcie!

Zabieramy ze sobą nagromadzone przez rok garby grzechów oraz głowy pełne podziękowań, próśb oraz radości. Niesiemy rozmodlone gorące serca w darze Pani Jasnogórskiej. Bez względu na upały, ulewy i burze. Po ulicach, drogach i bezdrożach sławiąc i wielbiąc Boga

w szumie lasów, śpiewie ptaków, barwach łąk i złocie pól uprawnych, z pieśnią uwielbienia dla Stwórcy i modlitwą chwały dla Chrystusa i Przenajświętszej Maryi Panny. Startujemy w niedzielę 5 sierpnia 2018 roku, po Mszy Świętej odprawionej przez Bp. Romualda Kamińskiego

o godz. 7.00 w Sanktuarium Matki Boskiej Ostrobramskiej na Witolinie. Trasa pielgrzymki biegnie z Warszawy przez Glinki, Białobrzegi, Odrzywół, Ogonowice, Fałków, Kluczewsko, Podlesie, Małusy Wielkie do Częstochowy na Jasną Górę . Z radością na twarzach i z błogosławieństwem Księdza Biskupa Romualda Kamińskiego, ruszamy w drogę.

Szczęść Boże. Wyruszamy do ukochanej naszej Przenajświętszej Panienki , podobamy się Stwórcy błogosławi pielgrzymce , pada ciepły deszczyk, tylko kilka chwil, żebyśmy wiedzieli że Pan Bóg jest z nami i będzie nas wspierał w drodze do swojej i naszej Matuchny.

W Pielgrzymce uczestniczy ponad 400 pątników, idzie dużo młodzieży i dzieci najmłodsi pielgrzymi poruszają się wózkami, za to na postojach nie ma końca tańcowaniu, zabawom i śpiewom, robi się radosna atmosfera. Nie bolą już bąble i odciski, znika zmęczenie i niewygody, starszym jakby ubywa lat.